Zlot fanów w Strzelcach Krajeńskich

26 maja w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się zlot fanów połączony z naszym wyjątkowym koncertem. Tego dnia w Strzeleckim Ośrodku Kultury będziemy obchodzić małe święto muzyki. Przed częścią koncertową wydarzenia zostanie otwarta wystawa “Muzycy w batiku”. To fantastyczne portrety przedstawicieli różnych gatunków muzycznych i różnych epok wykonane oryginalną techniką malarską przez Pracownię batiku Mamut z Przasnysza.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć wyjątkową setlistę. Obiecaliśmy, że będzie niebanalnie. Postaramy się. Organizatorzy złożyli podobną obietnicę. Niebanalny jest nawet bilet kolekcjonerski w formie pocztówki. A koncert to nie wszytko. Organizatorzy przygotowali więcej atrakcji, o których jeszcze chwilę pomilczą. Możemy jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że spróbują umożliwić Wam poznanie nas z nieco innej strony.

Zlot w Strzelcach to także doskonały pretekst do wszelkich spotkań po latach, nawiązania nowych kontaktów, skonfrontowania internetowych wizerunków z realnymi osobami i połączenia tego wszystkiego ze wspólnym biesiadowaniem.